Trvanie: 12 jan 2018 - 20 jan 2018
Miesto: LES 2 ALPES - RESIDENCE LE FLOCON D'OR
Cena: od 275€
Rezervovať!

Vážený klient

Ponúkame Vám príjemnú lyžovačku spojenú s oddychom v nádherne zasneženej krajine. Francúzske Alpy sú známe svojimi lyžiarskymi strediskami. Naša CK má dlhoročnú skúsenosť z Francúzskymi strediskami .

LES 2 ALPES- informácie o lyžiarskom stredisku

Už názov naznačuje, že je spojením dvoch alpských svahov, ktoré vo výške 1650 m spája lyžiarska stanica. Umožňuje lyžovanie až do výšky 3568 m. Ideálne klimatické podmienky a južná poloha strediska ponúka úžasný výhľad na Mt. Blanc a slnečné trate. Rozprestiera sa na úpätí najväčšieho lyžiarskeho ľadovca v Európe – Mont de Lans. Lyžiarom ponúka až 225 km zjazdoviek, vo výške 1270 – 3600 m, ktoré sú dostupné skúseným, ale aj začiatočníkom. Na svoje si prídu vyznávači extrémneho lyžovania v oblasti La Grave, s prevýšením 2150 m. Ten patrí k najlepším vo Francúzsku. Bežecké trate sú k dispozícii v dĺžke až 25 km. Les 2 Alpes ponúka aj množstvo možností na voľno časové a mimo lyžiarske aktivity. Vyhrievaný vonkajší bazén, fitnes centrum, sauny, paragliding, korčuľovanie,bowling, večerná jazda na snežnom skútri, vyhliadkový let vrtuľníkom, pešie túry na snežniciach, lezenie po ľadovci, diskotéky, kiná, kluby, puby …

TIP PRE VÁS: lyžovačka Taliansko Livigno 2017

 

Štúdio pre 2 osoby:
obsadené 2 osobami – 355,- € / osoba

4 lôžkový apartmán:
obsadené 3 osobami – 335,- € / osoba
obsadené 4 osobami – 330,- € / osoba

6 lôžkový apartmán:
obsadené 4 osobami – 340,- € / osoba
obsadené 5 osobami – 308,- € / osoba
obsadené 6 osobami – 275,- € / osoba

 

Ubytovanie:

Novo zariadené štúdiá a apartmány ponúkajú komfortné vybavenie. Nájdete v nich kúpeľňu s vaňou alebo sprchu s WC (čiastočne oddelené), TV s plochou obrazovkou a w-lán (za poplatok), väčšina má aj balkón, obývaciu miestnosť na spanie, čiastočne oddelené spálne, prípadne výklenky na spanie ako aj plne vybavenú kuchynskú linku so sporákom s keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou s funkciou grilu, umývačkou riadu a chladničkou.

V roku 2014 postavená komfortná rezidencia L'Ours Blanc sa nachádza v centre Les Deux Alpes, priamo pri zjazdovke a približne 100 m od vleku Le Diable Ubytovanie má k dispozícii recepciu a vyhrievaný krytý bazén, ktorý možno využiť zdarma. Za poplatok majú hostia možnosť vstupu do wellness zariadenia s posilovňou,saunou a kúpeľom hamam. Pre Vašu lyžiarsku výstroj je vyhradená lyžiareň. V skipase je zahrnutý 1 x vstup do bazéna v Les 2 Alpes s vyhrievanou vonkajšou časťou a na klzisko.

Strava:

individuálna s možnosťou využitia účelne vybaveného kuchynského kúta

Záloha:

Až po zaplatení zálohy 50% budeme považovať Vašu prihlášku za záväznú. Zálohu môžete zaslať na číslo účtu 402 894 633 / 7500 alebo ju vyplatiť priamo v našej cestovnej kancelárii. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že poistenie na cestu a pobyt je len na rekreačné lyžovanie na vyznačených a povolených lyžiarskych tratiach.

 

Doprava autobusom +130,- € / os.

Doprava:

autobusom cez Rakúsko, Taliansko, Francúzsko s bezpečnostnými prestávkami.

 

Zjazdovky celkom : 93

– čierna 11, červená 21, modrá 42, zelená 19

Minimálna výška – 1300m

Maximálna výška – 3568 m

 

V cene je zahrnuté:

– ubytovanie 6 noci
– skipass

 

V cene nie je zahrnuté:

– poistenie UNIQA – 1,44 € os/deň
– strava