Trvanie: Pripravuje sa
Miesto: Tignes,France
Cena: od 480€
Rezervovať!

Tignes je kráska medzi svetovými strediskami a nie nadarmo sa hovorí, že práve tu je jedna z najúžasnejších lyžovačiek v Alpách. Chcete dôkaz? Prevýšenie tohto lyžiarskeho strediska je takmer 2000 m a najvyšší vrchol pokrytý ľadovcom je vo výške 3456 m.n.m.!
Tieto čísla zvýznamňuje aj fakt, že sa tu konalo niekoľko desiatok svetových pohárov v zjazdovom lyžovaní, lyžiarskej akrobacii a jazde v bubnoch. Čerešničkou na torte je snowpark s prevýšením 500 m.
Nestačí vám 150 km zjazdoviek? V tom prípade máte možnosť rozšíriť svoj skipas na celú oblasť Val d’Isere a zažiť tak viac ako 300 km dokonale upravených tratí v tomto svetoznámom stredisku. Ubytovanie v Tignes je klasicky francúzske – teda nič úžasne priestranné, ale určite vám to večer po lyžovačke nepokazí.

Ubytovanie
Osoba v 4-lôžkovom štúdiu 408,-€
Osoba v 3-lôžkovom štúdiu 512,-€

účelne a priestorovo úsporne vybavené štúdia pre 2-4 osoby na spanie sú spravidla rozkladacím či vyťahovacím gaučom a vždy jednou poschodovou posteľou. Ktorá môže byť umiestnená v malej kabíne prípadne v priestore rozšírenej chodby. Štúdio má vlastný kuchynský kút, sociálne zariadenie so sprchou a WC.

Do lyžiarskeho strediska TIGNES je nutné si so sebou zobrať posteľné prádlo (plachta + obliečky).
Strava: je individuálna s možnosťou využitia účelne vybaveného kuchynského kúta. V strediskách sa nachádzajú dobre zásobené obchody s potravinami, zeleninou a ovocím. Na recepcii sa obvykle dá ráno zakúpiť čerstvé pečivo a bagety.

TIP PRE VÁS: lyžovačka Francúzsko – Les 2 Alpes

Povinná kaucia
(vratná) slúži ako záloha na úhradu stratených, rozbitých či poškodených vecí alebo za prípadné poškodenie autobusu v hodnote 25 EUR na osobu.

Záloha:
až po zaplatení zálohy 50% budeme považovať Vašu prihlášku za záväznú. Zálohu môžete zaslať na číslo účtu 402 894 633 / 7500, alebo ju vyplatiť priamo v našej cestovnej kancelárii. Dovoľujeme si Vás upozorniť, že poistenie na cestu a pobyt je len na rekreačné lyžovanie na vyznačených a povolených lyžiarskych tratiach.

 

ESPACE KILLY VAL d´ ISÉRE – TIGNES 2100-3450 m n.m.
Najvyššie položené lyžiarske stredisko Rezidencia Hameau du Borsat Región Espace Killy umožňuje lyžovanie v novšom stredisku Tignes a staršom Val d´Isére, čo znamená 10 000 ha perfektne upravených zjazdoviek, na ktorých sa môžete lyžovať celý týždeň, pričom neprejdete jedinú trať dvakrát. Stredisko je vybavené najmodernejšími vlekmi a lanovkami s prepravnou kapacitou viac než 67 000 os./hod. Vo Val d´ Isére, v tomto takmer historickom mestečku, sú jedny z najrozsiahlejších a najkvalitnejších lyžiarskych terénov v Európe. Každoročne sa tu konajú preteky Svetového pohára zjazdárov – „Kritérium prvého snehu“ a preteky série Snowboard ISF World tour.

V cene je zahrnuté:
– lyžiarska permanentka na 6 dní pre oblasť Tignes – ubytovanie 6 noci s odchodom v piatok o 19.oo hod.,
– doprava autobusom / mikrobusom
– v Tignes v cene bazén a sauna len pri rozšírenom skipasse
ceny sú uvedené v € a platia na 1 osobu pri plnom obsadení štúdia

V cene nie je:
– pobytová taxa / 1 eur/os/deň/deti neplatia/
– poistenie UNIQA – 1,44€ os/deň
– strava individualna

Ak Vám niekto zabezpečí lyžovačku v nižšej cene, v tom istom termíne ktorý ponúkame v našej lokalite, rozdiel Vám doplatíme.