Budapešť
Miesto: Maďarsko, Budapešť
Cena: 17€/os
Rezervovať!

Popis:

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách , po príchode do Budapešti – pamiatky UNESCO – autokarová prehliadka najdôležitejších pamiatok, pokračovanie do Mestských sadov s možnosťou návštevy lunaparku Vidámpark s obrím kolom a množstvom zaujímavých atrakcií, resp. možnosť návštevy stáleho cirkusu alebo ZOO – jednej z najstarších v Európe, v poludňajších hodinách odchod do Tropicaria – najväčšieho Stredoeurópskeho morského akvária, kde zažijete neopakovateľnú atmosféru tropického sveta, uvidíte exotické zvieratá a zblízka môžete pozorovať podmorský svet.

Hlavnou atrakciou je 1,6 mil. litrové žraločie akvárium s 11 m dlhým vyhliadkovým tunelom. Obdivovať môžete až dvojmetrových tigrovaných, či hnedých žralokov pochádzajúcich z Floridy, ktoré patria medzi 10 najnebezpečnejších druhov žralokov.
Ďalšou nemenej zaujímavou atrakciou je prales, v ktorom zažijete autentickú tropickú klímu. Medzi obrovskými tropickými porastmi sa náhle zotmie, blýska, hrmí a počas 2 minút začne padať tropický vlažný dážď. Spoznáte exotické vtáctvo, najmenšie opice sveta, aligátory, žraloky, hady, jaštery, pavúky korálové útesy a iné.
Vo večerných hodinách návrat na Slovensko.

 

V cene nie sú zahrnuté vstupy
Pri 30 platiacich 2 pedagógovia zdarma