Trvanie: Pripravuje sa
Miesto: Tirolské Alpy
Cena: 154€
Rezervovať!

Ľadovec Zillertal

Solden

Zillertal – považovaný tiež za jednu z najaktívnejších dolín sveta – leží v srdci Tirolska a hraničí na juhu Zillertalských Álp priamo s južným Tirolskom. Možnosti v tejto skôr rovinatej doline sa zdajú byť nekonečné! 489 km zjazdoviek, 177 vlekov a lanoviek ako aj záruka snehu až do nadmorskej výšky 3 250 m n. m. Prepojenie dolín vám umožní naplno si vychutnať rozmanitosť zjazdoviek.

Ľadovec  Tux

Nádherná zimná krajina, perfektne upravené zjazdovky a čistý pôžitok čakajú na návštevníkov v ľadovcovej oblasti Tux-Finkenberg v čele údolí Zillertal v Tirolsku. 100% záruka snehu – pretože nadmorská výška 850 – 3250 m n.m. zabezpečuje masy snehu od októbra do mája!

 

ľadovec  Hintertux

Hintertux

Ľadovec Hintertux jediným rakúskym strediskom s celoročnou lyžiarskou prevádzkou 365 dní. Hintertux s dominantým vrcholom Olperer (3476 m.n.m.) a zjazdovkami v nadmorských výškach až do 3250 m.n.n. je vyhľadávaným tréningovým miestom mnohých lyžiarskych reprezentačných tímov a je synonymom špičkového lyžovania. Počet umelo zasnežovaných tratí sa každoročne nielen zvyšuje, ale najmä posúva do nižšie položených oblastí, čo zaručuje perfektn ú lyžovačku. K ďalším výhodám strediska patrí viac ako 141 km upravených zjazdoviek rôznych obtiažností, nechýbajú terény s hlbokým „prašanom“, ani svahy upravené pre snowboarding, či carvingové lyžovanie. Atraktívnosť a komfort strediska dotvárajú pohodlné prepravné zariadenia s hodinovou kapacitou až 100 000 ľudí. Výzvou pre skúsených, ale aj začínajúcich snowboardistov sú snowparky Hintertux a Penken s halfpipes a inými atrakciami. Lyžiari majú možnosť vychutnať si jedinečný výhľad z panoramatickej terasy na Gefrorene Wand vo výške 3250 m.n.m. 73 km bežeckých tratí, osvetlené sánkarske a bobové dráhy,

V cene je zahrnuté:
doprava mikrobusom (16 miest), ubytovanie 4-6 lôžkové apartmány, dochádzka do strediska skibusom…

 

V cene nie je zahrnuté:
Skipass , poistenie UNIQA 1,44 € /deň na osobu, strava

 

V prípade záujmu Vás žiadame potvrdiť túto ponuku  a zaplatiť zálohu vo výške 100,-€ do 31.01.2015